Inovatyvi pasyviųjų namų statybos technologija

Pastatykite savo
namus

Įsigykite statybines medžiagas pas mus.
Pasitikėkite „IZODOM2000“ technologija ir sumažinkite namų išlaikymo išlaidas.

Įsivaizduokite, kad jūsų svajonių namai yra graži, saugi ir patogi vieta, kur praleidžiate laiką su malonumu. Be to, dėka naudojamos technologijos, yra nekenksminga aplinkai, todėl Jūs realiai įtakojate anglies dvideginio išmetimo mažinimą ir tuo pačiu taupote energiją, todėl jums nebereikia jaudintis dėl energijos kainos.

Šiuolaikinių „IZODOM2000“ medžiagų dėka Jūsų namai atitiks visus šiuos reikalavimus ir dar daugiau, ir tai už prieinamą kainą.

Užpildykite matomą formą. Nedelsdami susisieksime su Jumis ir atsakysime į visus klausimus.


  Pasyviųjų namų
  privalumai

  Santaupos

  „IZODOM2000“ technologinių sprendimų naudojimas žymiai sumažina sąskaitas už šildymą.

  Rūpinimasis aplinka

  „IZODOM2000“ technologijos namas, palyginti su tradicine technologija, leidžia sumažinti CO2 išmetimą iki pusės.

  Greitis

  Vidutinio dydžio vieno aukšto namo statyba trunka tik 5 darbo dienas. Namo statymas nuo pamatų iki stogo trunka kelias savaites.

  Patvarumas ir saugumas

  Pasirūpinkite saugiu ir patvariu pastatu, kurio pagrindas yra tvirta, daugelį metų savo parametrus ir kokybę išlaikanti betoninė konstrukcija.

  Gyvenimo komfortas

  „Izodom“ gaminiai žymiai pagerina oro kokybę namuose, išlaikydami kambarius optimaliame šiluminio komforto diapazone, sukuria ramią ir patogią erdvę gyvenimui ir darbui.

  Didesnė vertė

  Nuo 2021 m., vadovaujantis ES standartais, visi naujai pastatyti namai bus pasyvūs namai. Nepaisant bėgančio laiko, galite būti tikri, kad „IZODOM2000“ technologijos dėka namas išlaikys savo vertę.

  Pavyzdiniai projektai

  „IZODOM2000“ - viskas vienoje vietoje

  „IZODOM2000“ sistemą sudaro daugiau nei 100 elementų, kuriuos galima sujungti kaip kaladėles, kad būtų gautas konkretus namo dydis ir forma.

  Tada elementai užpildomi betonu. Izoliacinių sluoksnių storis, betono rūšis ir galima armatūra parenkami atsižvelgiant į poreikius.

  Iš „IZODOM2000“ elementų gali būti pastatyti visų rūšių pastatai: daugiaaukščiai daugiabučiai namai, individualūs namai ir net baseinai.

  Tai visiškai saugi technologija.

  „IZODOM2000“ elementai buvo panaudoto jau 1996 m. statant 11 aukštų energiją taupantį gyvenamąjį dangoraižį.

  Prizai ir apdovanojimai

  Jau daugelį metų tiekiame aukščiausios kokybės statybos produktus. Nuolat tobulėjame, kad atitiktumėme besikeičiančios rinkos reikalavimus. Mums buvo paskirta daugybė tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų, kurie yra mūsų veiklos kulminacija.

  Europos Komisijos apdovanojimas

  2013 m. Europos Komisija „EU-Gateway“ programoje apdovanojo „Izodom“ kaip vieną iš 40 geriausių Europos statybos produktų.

  Lenkijos inovacijų deimantai (Diamenty Polskiej Innowacyjności)

  „Lenkijos ekonomikos personažai ir prekės ženklai“ adovanojimas „Lenkijos inovacijų deimanto 2017“ forma skiriamas įmonėms, kurios savo versle naudoja unikalius ir šiuolaikiškus sprendimus.

  Greenevo

  Esame pirmieji statybinių medžiagų gamintojai, kuriuos Aplinkos ministerija „Greenevo“ programoje apdovanojo už pastatų energinį efektyvumą ir teigiamą jų poveikį aplinkai.

  Pasyviųjų namų ambasadorius

  Esame pasyviųjų namų ambasadorius – ši etiketė suteikiama įmonėms, kurios į Lenkijos rinką įveda pasyviuose namuose rekomenduojamas naujoves pastatų komponentų ir sistemų forma.

  2018 m. Forbes deimantai

  Apdovanojimas dinamiškiausiai besivystančioms Lenkijos įmonėms.

  Caring for Climate

  Mūsų įmonė yra Jungtinių Tautų aplinkosaugos programos globojamos iniciatyvos narė.
  Ši elitinė organizacija vienija tik 350 įmonių pasaulyje.

  TÜV - ISO

  Įdiegėme 9001:2015 standartą atitinkančia kokybės kontrolės sistemą, priežiūros institucija yra „TUV Rheinland“.

  EOTA

  Europos techninis vertinimas yra sertifikatas, kurio dėka mūsų elementai turi CE ženklą ir galime juos parduoti visoje Europos Sąjungoje.

  Passivhaus-Institut

  „IZODOM2000“ yra pirmoji Lenkijoje tokį sertifikatą gavusi statybos sistema. Tai įrodo visišką su „IZODOM2000“ technologija pastatyto pastato sandarumą šiluminių tiltų nebuvimą.

  Teraz Polska 2013

  Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos patikrintos technologijos kūrėja ir gamintoja.

   

  Naudodami „IZODOM2000“ technologiją pastatysite namą savarankiškai.