„IZODOM2000“ - viskas vienoje vietoje

„IZODOM2000“ sistemas sudaro daugiau nei 100 elementų, kuriuos galima sujungti kaip kaladėles, kad būtų gautas konkretus namo dydis ir forma.

Tada elementai užpildomi betonu. Izoliacinių sluoksnių storis, betono rūšis ir galima armatūra parenkami atsižvelgiant į poreikius.

Iš „IZODOM2000“ elementų gali būti pastatyti visų rūšių pastatai: daugiaaukščiai daugiabučiai namai, individualūs namai ir net baseinai.

Tai visiškai
saugi technologija.

„IZODOM2000“ elementai buvo panaudoti jau 1996 m. statant 11 aukštų energiją taupantį gyvenamąjį danugiaaukštį.

Žiūrėkite „Izodom“ statybą

Bendradarbiavimo su Izodom 2000 privalumai

PRESTIŽAS

Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos Izodom 2000 technologijos kūrėja ir gamintoja.

PELNAS

Dirbdami su mumis turite galimybę pasirodyti dinamiškai besivystančiame energijos taupymo ir pasyvios statybos sektoriuje. Įgysite partnerį su 30 metų patirtimi ir patrauklia premijų sistema.

TECHNOLOGIJA

Suprojektuokite energiją taupantį arba pasyvų pastatą pasitelkę patikrintą Izodom 2000 technologiją, kuri realiai leidžia rūpintis aplinka. Išpildykite drąsiausias investuotojo svajones kurdami bet kokios formos architektūrinį projektą ir tvirtą betoninę konstrukciją.

KOKYBĖ

Naudokite sertifikuotus, iš aukščiausios kokybės žaliavos pagamintus Izodom 2000 sistemos elementus. Produkto parametrai laikui bėgant nesikeičia, o tai garantuoja mažiausias išlaikymo išlaidas per metus.

ĮRANKIAI

Įgykite specialių žinių ir reikalingų įrankių projektuojant pastatą su Izodom 2000 technologija. Pasinaudokite nemokamu „AutoCAD/Revit“ aplanku ir žiniomis, kurias pažinsite Izodom 2000 siūlomuose dokumentuose ir mokymuose

Susisiekite su mumis! Įsteikite vietinį „IZODOM2000“ atstovybę. Tai unikali galimybė tiesiogiai bendradarbiauti su technologijų gamintoju.

Naudodamiesi mūsų prekės ženklu turite galimybę pasirodyti dinamiškai besivystančiame energijos taupymo ir pasyvios statybos sektoriuje. Tai nuostabi galimybė dinamiškai plėtoti savo verslą. Bendradarbiaudami su mumis galėsite pasinaudoti mūsų 30 metų patirtimi įgyta energetiškai efektyvios statybos rinkoje. Gausite išsamų verslo modelį su gerai apgalvota plėtros strategija.

Bendradarbiavimas su mumis yra abipusiu pasitikėjimu pagrįsti partnerystės santykiai. Naudodamiesi mūsų gaminiais turėsite galimybę išsiskirti rinkoje ir pasiūlyti aukščiausios kokybės ekologiškus, žemiausias išlaikymo sąnaudas turinčius namus.

 

Peržiūrėkite mūsų partnerių nuomones

Lengva ir greitai statyba net žiemą. Tikrai rekomenduoju šį produktą.

„Jorma Vilmusenaho“ (įmonė partnerė)

Statybininkai darbą su „IZODOM2000“ gaminiais įvertino labai teigiamai. Su ta pačia komanda lygiagrečiai galėjau atlikti dvi statybas.

„Miłosz S.“ (įmonė partnerė)

Esu labai patenkintas „IZODOM2000“ sistema ir manau, kad tai puikus sprendimas

– Robertas G. (investuotojas)

Prisijungiant prie „IZODOM2000 Lenkija“ man ir mano komandai svarbiausias dalykas buvo užmegzti draugišką, atvirą ir patikimą bendradarbiavimą inovacijų srityje mažai energijos naudojančių ir pasyvių namų sektoriuje. Plėtros profesionalumas, specialistų rengiami mokymai, nuoseklūs klientų įsigijimo tikslai sukuria partnerystę vienodomis sąlygomis, todėl jaučiamės „IZODOM2000“ šeimos dalimi ir tai labai vertiname.

– Leo Dill (partneris)

Bendradarbiavimas su „Izodom“ ir dalyvavimas partnerystės programoje yra puiki proga prisijungti prie žmonių komandos ir įmonių, kurie gaus puikią galimybę kurti vienbučių ir kitų pastatų statybos ateitį.

 

Dalyvavimas tokiame dideliame projekte yra iššūkis ir atsakomybė ne tik „Izodom“ įmonei, bet visų pirma galutiniam gavėjui, t.y. šeimai, kuriai parduodame medžiagą namo statybai, jos saugumo jausmui ir labai gerai investuojamiems pinigams.  

 

Tai neabejotinai yra galimybė, kuri pasitaiko kartą gyvenime.

 

Mano atveju tai taip pat yra mano svajonių išsipildymas nuo pat veiklos pradžios statybų pramonėje apie Lenkijoje gyvenančių žmonių gyvenimo kokybės gerinimą. Galimybė prisijungti prie „Izodom“ partnerių programos yra garbė, kurią gaus nedaugelis. Nuolatinis darbas įmonės ir asmeninio tobulėjimo srityje yra tas kelias, kuriuo norėčiau eiti ir gerinti bendradarbiavimą, kad visa komanda pasiektų aukštesnių tikslų.

– Dominik Gołębiowski (partneris)

Bendrovė, turinti ilgametę tradiciją, novatoriška, ekologiška, lenkianti standartus, turinti didelį potencialą, besirūpinanti verslo partneriais. Šių savybių derinys išskiria „Izodom 2000 Lenkija“ įmonę rinkoje ir suteikia tvirtą pagrindą vaisingam bendradarbiavimui.

– Bartosz Inerowicz (partneris)

„IZODOM2000“ yra puiki technologija, suteikianti puikias galimybes pasyviems ir energiją taupantiems namams statyti. „Izodom“ taip pat yra žmonės, su kuriais labai gerai bendradarbiaująs, todėl savo ateitį matau bendradarbiavime su šia įmone.

– Maciej Wieczorek „WIEMAR“ (partneris)

Prizai ir apdovanojimai

Jau daugelį metų tiekiame aukščiausios kokybės statybos produktus. Nuolat tobulėjame, kad atitiktumėme besikeičiančios rinkos reikalavimus. Mums buvo paskirta daugybė tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų, kurie yra mūsų veiklos kulminacija.

Europos Komisijos apdovanojimas

2013 m. Europos Komisija „EU-Gateway“ programoje apdovanojo „Izodom“ kaip vieną iš 40 geriausių Europos statybos produktų.

Lenkijos inovacijų deimantai (Diamenty Polskiej Innowacyjności)

„Lenkijos ekonomikos personažai ir prekės ženklai“ adovanojimas „Lenkijos inovacijų deimanto 2017“ forma skiriamas įmonėms, kurios savo versle naudoja unikalius ir šiuolaikiškus sprendimus.

Greenevo

Esame pirmieji statybinių medžiagų gamintojai, kuriuos Aplinkos ministerija „Greenevo“ programoje apdovanojo už pastatų energinį efektyvumą ir teigiamą jų poveikį aplinkai.

Pasyviųjų namų ambasadorius

Esame pasyviųjų namų ambasadorius – ši etiketė suteikiama įmonėms, kurios į Lenkijos rinką įveda pasyviuose namuose rekomenduojamas naujoves pastatų komponentų ir sistemų forma.

2018 m. Forbes deimantai

Apdovanojimas dinamiškiausiai besivystančioms Lenkijos įmonėms.

Caring for Climate

Mūsų įmonė yra Jungtinių Tautų aplinkosaugos programos globojamos iniciatyvos narė.
Ši elitinė organizacija vienija tik 350 įmonių pasaulyje.

TÜV - ISO

Įdiegėme 9001:2015 standartą atitinkančia kokybės kontrolės sistemą, priežiūros institucija yra „TUV Rheinland“.

EOTA

Europos techninis vertinimas yra sertifikatas, kurio dėka mūsų elementai turi CE ženklą ir galime juos parduoti visoje Europos Sąjungoje.

Passivhaus-Institut

„IZODOM2000“ yra pirmoji Lenkijoje tokį sertifikatą gavusi statybos sistema. Tai įrodo visišką su „IZODOM2000“ technologija pastatyto pastato sandarumą šiluminių tiltų nebuvimą.

Teraz Polska 2013

Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos patikrintos technologijos kūrėja ir gamintoja.