Atrask tai kas inovatyvu
ir laiko patikrinta

Su mūsų aukštos kokybės statybinimės medžiagomis Jūs ženkliai sumažinsite savo namo statybos laiką. Standartus laužanti ICF technologija IZODOM 2000 leidžia surinkti iškarto apšiltintus klojinius ir užpilti juos betonu, visą aukštą vienu metu.

IZODOM2000 – viskas viename

IZODOM 2000 sistemą sudaro daugiau nei 100 elementų kurie gali būti sujungti tarpusavyje sudarant vientisą termoizoliacinį sluoksnį be jokių šilimos tiltelių. Su mūsų sistema jūs statote maksimaliai energetiškai efektingą svajonių namą. Surenkant blokus nereikia papildomo skiedinio, klijų suspaudėjų ar kitų sudėtingų mechanizmų, to pasekoje statyba greita ir reikalaujanti mažesnių išlaidų. Garantuotas šilumos tiltelių nebuvimas užtikrina ilgalaikę nekintančią varžą ir šiltą namą. Apsispręsk gyvenk šiltai ir statyt be vargo!

Užbaigimo elementai

Sąraminis elementas

Sąraminiai elementai, užsklandos, aklės išsprendžia langų ir durų mazgus patogiai ir nepaliekant šilumos tiltelių.

Perdanginiai elementai garantuoja jog šiame kritiniame mazge jūsų namas išliks šiltas ir komfortiškas.

Paruošti išoriniai kampai užtikrina greitą montavimą ir neleidžia prasiskverbti šalčiui.

Pagrindinis sienos elementas 45cm storio- įskaitant monolitinį užpildą kuris sudaro 15cm

Privalumai

IZODOM 2000 tai laiko patikrinta sistema, garantuojanti aukštą gaminių kokybę ir tūkstančius patenkintų klientų. Būdami rinkoje daugiau nei 30 metų, mes padedame savo klientams ir partneriams kiekvieną dieną.

Technologija buvo sukurta idant aplenkti laiką ir pasenusius statybos standartus, kurianti naują ir inovatyvų požiūrį į statybos procesą.

Greita statyba- 4,5m2 pilnai pastatytos sienos su betonu ir sustiprinimu per vieną valandą, kas yra net kelis kartus greičiau nei įprastinė statyba.

A++ namo standarto siena bus plonesnė nei tokią pačią varžą turinti tradicinė siena. Tai garantuoja jog kiekvienam 30m2 namo ploto sutaupysite papildomą kvadratą savo gyvenimo reikmėms.

Kokybė, kurią garantuoja tarptautiniai sertifikatai ir apdovanojimai suteikti ETA, Passive house institute, TUV -ISO, GeenEvo ir daugelio kitų.

Energetiškai efektyvus namas mažina CO2 emisiją ir tausoja gamtą.

EPS elementai yra dideli ir lengvi bei gali būti transportuojami išnaudojant visą vilkikų tūrį, be jokių palečių ir bereikalingų pakavimo medžiagų, ko pasekoje neteršiama gamta, o jūsų statybvietė atrodo nepriekaištingai. Medžiagos reikalingos pastatyti vienos šeimos vidutiniam namui telpa į vieną vilkiką, ko pasekoje mažėja emisija į orą, taipogi tausojama gamta.

EPS yra vienintelė apįiltinimo medžiaga kuri yra pilnai perdirbama.

Namas pastatytas su IZODOM 2000 technologija turi puikias namo charakteristikas tiek dykumoje tiek šaltuose kraštuose, sukurdamas jaukias salygas gyventi.Turime 20000 klientų galinčių tai patvirtinti.

Pažiūrėkite mūsų elementus statybos eigoje.

Prizai ir apdovanojimai

Jau daugelį metų tiekiame aukščiausios kokybės statybos produktus. Nuolat tobulėjame, kad atitiktumėme besikeičiančios rinkos reikalavimus. Mums buvo paskirta daugybė tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų, kurie yra mūsų veiklos kulminacija.​

Europos Komisijos apdovanojimas

2013 m. Europos Komisija „EU-Gateway“ programoje apdovanojo „Izodom“ kaip vieną iš 40 geriausių Europos statybos produktų.

Lenkijos inovacijų deimantai (Diamenty Polskiej Innowacyjności)

„Lenkijos ekonomikos personažai ir prekės ženklai“ adovanojimas „Lenkijos inovacijų deimanto 2017“ forma skiriamas įmonėms, kurios savo versle naudoja unikalius ir šiuolaikiškus sprendimus.

Greenevo

Esame pirmieji statybinių medžiagų gamintojai, kuriuos Aplinkos ministerija „Greenevo“ programoje apdovanojo už pastatų energinį efektyvumą ir teigiamą jų poveikį aplinkai.

Pasyviųjų namų ambasadorius

Esame pasyviųjų namų ambasadorius – ši etiketė suteikiama įmonėms, kurios į Lenkijos rinką įveda pasyviuose namuose rekomenduojamas naujoves pastatų komponentų ir sistemų forma.

2018 m. Forbes deimantai

Apdovanojimas dinamiškiausiai besivystančioms Lenkijos įmonėms.

Caring for Climate

Mūsų įmonė yra Jungtinių Tautų aplinkosaugos programos globojamos iniciatyvos narė.
Ši elitinė organizacija vienija tik 350 įmonių pasaulyje.

TÜV - ISO

Įdiegėme 9001:2015 standartą atitinkančia kokybės kontrolės sistemą, priežiūros institucija yra „TUV Rheinland“.

EOTA

Europos techninis vertinimas yra sertifikatas, kurio dėka mūsų elementai turi CE ženklą ir galime juos parduoti visoje Europos Sąjungoje.

Passivhaus-Institut

„IZODOM2000“ yra pirmoji Lenkijoje tokį sertifikatą gavusi statybos sistema. Tai įrodo visišką su „IZODOM2000“ technologija pastatyto pastato sandarumą šiluminių tiltų nebuvimą.

Teraz Polska 2013

Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos patikrintos technologijos kūrėja ir gamintoja.