Bendradarbiavimo su „IZODOM2000“ privalumai

PRESTIŽAS

Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos Izodom 2000 technologijos kūrėja ir gamintoja.

PELNAS

Dirbdami su mumis turite galimybę pasirodyti dinamiškai besivystančiame energijos taupymo ir pasyvios statybos sektoriuje. Įgysite partnerį su 30 metų patirtimi ir patrauklia premijų sistema.

TECHNOLOGIJA

Suprojektuokite energiją taupantį arba pasyvų pastatą pasitelkę patikrintą Izodom 2000 technologiją, kuri realiai leidžia rūpintis aplinka. Išpildykite drąsiausias investuotojo svajones kurdami bet kokios formos architektūrinį projektą ir tvirtą betoninę konstrukciją.

KOKYBĖ

Naudokite sertifikuotus, iš aukščiausios kokybės žaliavos pagamintus Izodom 2000 sistemos elementus. Produkto parametrai laikui bėgant nesikeičia, o tai garantuoja mažiausias išlaikymo išlaidas per metus.

ĮRANKIAI

Įgykite specialių žinių ir reikalingų įrankių projektuojant pastatą su Izodom 2000 technologija. Pasinaudokite nemokamu „AutoCAD/Revit“ apvalkalu ir žiniomis, kurias pažinsite Izodom 2000 siūlomuose dokumentuose ir mokymuose

Peržiūrėkite mūsų partnerių nuomones

Laikui bėgant, darbai vyko sklandžiau, o statybos procesas buvo optimizuotas. Kaip sako mano meistras, „kitą kartą darbas bus perpus lengvesnis“.

– Tadas Gužauskas (nekilnojamojo turto plėtotojas)

„Econekt“ nuomone, Izodom 2000 bendrovė yra saugumą užtikrinanti įmonė. Pastato specifikacija bus įgyvendinta dėl tinkamų gaminių šiluminių savybių ir gauto sandarumo lygio.

– „Ecconect“ (užsienio partneris)

Statybininkai giria darbą su „IZODOM2000“ elementais, nes jie yra lengvi ir jų surinkimas yra labai paprastas.

– Frazer C. McLachlan (užsienio partneris)

Prisijunkite prie geriausių rinkoje

Ar norite išsiskirti nekilnojamojo turto rinkoje? Ar norite parduoti aukštos kokybės, energiją taupančius, ekologiškus ir žemiausias išlaikymo sąnaudas turinčius namus?

Dirbdami su mumis, galite įsigyti medžiagų tiesiogiai iš gamintojo. Siūlome pilną ir lanksčią, griežtus izoliacijos standartus atitinkančią , tvirta betono konstrukcija pagrįstą namų statybos sistemą. Be to, tai technologija leidžianti sutrumpinti statybų laiką ir tiesiogiai pagreitina investicijų grąža.

Mes orientuojamės į tvirtų ir ilgalaikių verslo ryšių užmezgimą. Galite mumis pasikliauti bet kuriuo metu, nes palaikome Jūsų investicijas kiekviename etape.

„IZODOM2000“ - viskas vienoje vietoje

„IZODOM2000“ sistemas sudaro daugiau nei 100 elementų, kuriuos galima sujungti kaip kaladėles, kad būtų gautas konkretus namo dydis ir forma.

Tada elementai užpildomi betonu. Izoliacinių sluoksnių storis, betono rūšis ir galima armatūra parenkami atsižvelgiant į poreikius.

Iš „IZODOM2000“ elementų gali būti pastatyti visų rūšių pastatai: daugiaaukščiai daugiabučiai namai, individualūs namai ir net baseinai.

Tai visiškai
saugi technologija.

„IZODOM2000“ elementai buvo panaudoti jau 1996 m. statant 11 aukštų energiją taupantį gyvenamąjį dangoraižį.

Prizai ir apdovanojimai

Jau daugelį metų tiekiame aukščiausios kokybės statybos produktus. Nuolat tobulėjame, kad atitiktumėme besikeičiančios rinkos reikalavimus. Mums buvo paskirta daugybė tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų, kurie yra mūsų veiklos kulminacija.

Europos Komisijos apdovanojimas

2013 m. Europos Komisija „EU-Gateway“ programoje apdovanojo „Izodom“ kaip vieną iš 40 geriausių Europos statybos produktų.

Lenkijos inovacijų deimantai (Diamenty Polskiej Innowacyjności)

„Lenkijos ekonomikos personažai ir prekės ženklai“ adovanojimas „Lenkijos inovacijų deimanto 2017“ forma skiriamas įmonėms, kurios savo versle naudoja unikalius ir šiuolaikiškus sprendimus.

Greenevo

Esame pirmieji statybinių medžiagų gamintojai, kuriuos Aplinkos ministerija „Greenevo“ programoje apdovanojo už pastatų energinį efektyvumą ir teigiamą jų poveikį aplinkai.

Pasyviųjų namų ambasadorius

Esame pasyviųjų namų ambasadorius – ši etiketė suteikiama įmonėms, kurios į Lenkijos rinką įveda pasyviuose namuose rekomenduojamas naujoves pastatų komponentų ir sistemų forma.

2018 m. Forbes deimantai

Apdovanojimas dinamiškiausiai besivystančioms Lenkijos įmonėms.

Caring for Climate

Mūsų įmonė yra Jungtinių Tautų aplinkosaugos programos globojamos iniciatyvos narė.
Ši elitinė organizacija vienija tik 350 įmonių pasaulyje.

TÜV - ISO

Įdiegėme 9001:2015 standartą atitinkančia kokybės kontrolės sistemą, priežiūros institucija yra „TUV Rheinland“.

EOTA

Europos techninis vertinimas yra sertifikatas, kurio dėka mūsų elementai turi CE ženklą ir galime juos parduoti visoje Europos Sąjungoje.

Passivhaus-Institut

„IZODOM2000“ yra pirmoji Lenkijoje tokį sertifikatą gavusi statybos sistema. Tai įrodo visišką su „IZODOM2000“ technologija pastatyto pastato sandarumą šiluminių tiltų nebuvimą.

Teraz Polska 2013

Išsiskirkite, Jūs turite galimybę bendradarbiauti su novatoriška Lenkijos įmone, kuri jau 30 metų yra pasyviems namams skirtos patikrintos technologijos kūrėja ir gamintoja.